Kurt Vonnegut - życie, twórczość i ...Kim jest mądry ów człowiek
  Jak o Kurcie Vonnegucie w Polsce pisano
  Jak Asia z Krzysiem przekładali to, co o Kurcie Vonnegucie w Świecie pisano
  Co nie zmieściło się wyżej, a przeczytania warte
  Krynice mądrości, z których Asia z Krzysiem materiały do tej strony czerpali a i inne miejsca zobaczenia warte
  Kim są Ci mądrzy ludzie...;-)
  Miejsce na peany pochwalne...
Autorzy

Joanna
Asia
Aśka
Iwanicka

Urodzona w 1981 roku w Białymstoku, studentka wydziału scenografii teatralnej Uniwersytetu Stanowego Stanu Illinois mieszczącego się w dwóch mieścinach: Champaign i Urbana.
Swoje zainteresowanie Vonnegutem zawdzięcza niezrozumieniu filmu pt."Śniadanie Mistrzow", które to niezrozumienie zdopingowało ją do sięgnięcia po twórczość tego intrygującego autora. Parę powieści później, Joaśka odkryła stronę internetową Krzysia i tak zrodził się tandem transatlantycki, którego owoce pracy oglądacie, oglądaliście lub będziecie oglądać.
Czy warto było czekać na te piękne czasy...? Oceńce sami.

Krzysztof
Krzyś
Sucherek

Po raz pierwszy jego głos zagrzmiał w 1973 roku w szpitalu w Oświęcimiu. Absolwent polonistyki w krakowskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej, gdzie zafascynowała go teoria literatury dla dzieci, której do dziś poświęca znaczną część swoich szarych komórek.
Wcześniej jednak zaprzedał duszę twórczości Kurta Vonneguta i w 1999 roku postanowił poświęcić jej kilka chwil swojego życia. Po awarii komputera, wskutek której duża część materiałów na stronę odpłynęła do krainy wiecznych łowów, postanowił zaprzestać swej radosnej twórczości. Z letargu obudziła go najwierniejsza dotychczasowa czytelniczka - Asia, która utwierdziła go w sensie tworzenia i wspomogła swoim potencjałem plastyczno-translatorsko-literackim, dzięki któremu strona poświęcona twórczości Kurta Vonneguta nabrała nowego, niepowtarzalnego wizerunku.

Skrzynka Asi Skrzynka Krzysia

Wszelkie pochwały, peany i zachwyty, a także propozycje współpracy prosimy zamieszczać w Księdze Gości lub przesyłać bezpośrednio do Aśki lub Krzyśka.